09120512001

05144673923

سوله سازی

ساخت سوله چند مرحله دارد که در این صفحه به تک تک آنها می پردازیم.

ساخت سوله ها در کارخانه شرکت مهندسی کلیدر
ساخت اسکلت فلزی سوله در کارخانه به شکل مرحله ای می باشد سوله های فلزی در کارخانه به صورت جوشکاری و برش کاری است. در ساخت سوله ها اول ورقه های فولادی توسط دستگاه های برش ، برش داده می شوند و توسط دستگاه های جوش داده می شوند

 اتصالات دیگر نیز به وسیله پیچ و مهره بهم پیچ می شوند انواع دستگاه جوش شامل دستگاه جوش توپودری، دستگاه جوش الکترود، دستگاه جوش اتوماتیک و… می باشد. هر چقدر دستگاه های جوشکاری پیشرفته باشند

 یا به صورت اتوماتیک باشد و از استاندارد های سوله سازی پیروی کند سوله ی ساخته شده دارای استحکام بیشتری دارد و کیفیت بالایی برخوردار است . در این صورت سوله ی ساخته شده تخریب کمتری می پذیرد و عمر بیشتری را داراد.

مرحله ی 2

سوله ها پس از ساخت ابتدایی در کارخانه برای رنگ کاری به کارگاه های رنگ فرستاده می شوند رنگی که به سوله ها خورده می شود می بایست دارای استاندارد بالایی باشد کیفیت رنگ در این سوله ها و کیفیت ان تاثیر به سزایی خواهد گذاشت. دستگاه های رنگ کاری به صورت اتوماتیک می باشند. ضخامت رنگ ها در هنگام رنگ کردن سوله بسیار مهم بوده و باید بر اساس ضخامت استاندارد رنگ کاری شوند.

مرحله ی 3 سوله سازی
پس از این که سوله ها رنگ آمیزی و خنک می شوند آماده ی بارگیری و حمل به سمت محل ساخت و احداث سوله می شوند. پی ریزی، فوندانسیون و خاکبرداری و سایر مراحل برای ساخت هم زمان با ساخت سوله ها در کارخانه انجام می گیرند. محل احداث و ساخت نیز از هر نظر باید استاندارد باشد چرا که شرایط اقلیمی تاثیر بسیار مهمی در کاربرد سوله داشته و در صورت مناسب نبودن شرایط اقلیمی همانند آب و هوا ممکن است بر روی کیفیت سوله تاثیر عکس بگذارد. پس از این مرحله مرحله ی آخر نصب سوله می باشد که با استفاده از پیچ و مهره و اجزای سوله این مرحله نیز انجام می پذیرد.

نمونه کارها
سوله ارزان
سوله ارزان
سوله
سوله سبک
سوله فوق سبک
سوله صنعتی
هزینه ساخت سوله با قیمت پایین

اشتراک گذاری

ما را در صفحات مجازی دنبال کنید

تماس با ما

اطلاعات تماس

 

خراسان رضوی ، سبزوار، خیابان کاشفی، پاساژ کاشفی، طبقه فوقانی

ارتباط با مشاور عالی : 2001 051 0912

تلفکس : 3923 67 44 051

امتیاز دهید