ایران - خراسان رضوی - سبزوار
پوشش ضد حریق اسکلت فلزی
  • پشتیبان سایت
  • 3 خرداد, 1402

پوشش ضد حریق اسکلت فلزی

با افزایش پایداری سازه در هنگام آتش سوزی، پوشش مقاوم در برابر آتش اسکلت فلزی می تواند از وقوع فاجعه ای مانند پلاسکو جلوگیری ...

محاسبه وزن انواع تیر آهن
  • پشتیبان سایت
  • 24 اردیبهشت, 1402

جدول وزن تیرآهن فرمول محاسبه وزن انواع تیر آهن

وزن تیرآهن یکی از مهم ترین پارامترهای مهندسی سازه است، زیرا در ساخت ساختمان های چند طبقه وزن سازه به ویژه سقف از اهمیت ...

هزینه احداث سوله
  • پشتیبان سایت
  • 7 اردیبهشت, 1402

هزینه احداث سوله

اهمیت هزینه ساخت سوله در بخش صنعت کشور از آنجا آشکار می شود که بخش های مختلف بدنه صنعت اعم از صنایع سبک و ...

ویدیوهای اجرایی شرکت

در این دو ویدیو مشاهده کردید که شرکت در دو نقطه از کشوران اجرا کرده است یکی در خراسان و دیگری استان فارس ، شرکت در تمام نقاط ایران حتی خارج از کشور پروژه سوله سازی داشته است در گالری تصاویر عکس های سوله قابل مشاهده می باشد.

100000

متن دوم

نمونه ای از مدارک و مجوزها

چگونه می توان به یک شرکت اعتماد کرد؟

اولین فاکتوری که باید از نظر شما کارفرما بررسی شود این است که به طور مثال شرکت مهندسی کلیدر آیا اعضای آن دارای چه مدارک تحصیلی هستند.

برای ساخت سوله از چه کارخانه ای خرید انجام می دهند ، چه راهکاری برای اینکه خیال کارفرما راحت باشد که از بهترین فولاد استفاده می شود را ارائه می دهند .

سابقه اجرایی این شرکت چند ساله است.

چه تعداد پروژه تا کنون اجرا کرده اند.

آیا تاییدیه های نظام مهندسی را دارد؟

می توانید با مراجعه به قسمت درباره ما، با اعضای شرکت آشنا شوید .اینجا کلیک کنید

فرق یک سوله ساز با یک شرکت مهندسی چیست؟

در یک شرکت مهندسی تماما کارها اصولی انجام داده میشه به خصوص شرکت هایی که دارای گرید های دولتی هستن . گرید دولتی یعنی چی : با توجه به مدارک تحصیلی و افراد تایید شده اند و به آن شرکت امتیازی داده اند که تنها آن شرکت ها بتوانند در مناقصات شرکت کنند تاییدیه های لازم را دارند .

ولی یک سوله ساز دیگر آن مدارک تحصیلی را ندارد و ملزم قانون نیست هر طور بخواد میسازد و تحویل کارفرما می دهد زیرا علم و فن آن را ندارد.