ایران - خراسان رضوی - سبزوار
  • 4 تیر, 1402
  • پشتیبان سایت
  • بدون دیدگاه

ساخت سوله ارزان

سوله چیست

سازه های فلزی با سقف شیبدار یا قوسی که بر اساس محاسبات مهندسی خاص به فرم های مختلف تولید می شوند سوله نامیده می شوند. سازه های صخره ای یا انبارها در لاتین Gable Bents یا Ridge Bents نامیده می شوند. سوله ها بسته به نوع کاربرد ابعاد مختلفی دارند. از این سازه ها برای پوشش دهانه های بزرگ، ساختمان های صنعتی و کشاورزی مانند کارخانه ها، انبارها، سوله ها، تعمیرگاه ها، سالن های ورزشی، پارکینگ ها، مرغداری ها، دامداری ها، انبارها و … استفاده می شود.

سوله ارزان

سوله ارزان ( ساخت سوله ارزان ) سوله سازه ای فلزی و پرمقاوم است که در هر شرایط آب و هوایی و جوی مورد استفاده قرار گرفته می شوند به این دلیل که سوله ها در نوع خود بهترین هستند و در مقایسه با انواع سازه های فلزی دیگر ( تیر ورقی ) استفاده بیشتری دارند .

سوله ارزان است و با داشتن هزینه بسیار کمتری در مقایسه با ساختمان های بتنی و فلزی طراح داده و ساخته می شود , منظور از ارزان بودن : ساخت ارزان و حتی نصب کم هزینه است که همین قیمت به صرفه و اقتصادی موجب شده است تا بسیاری این نوع سازه ها را ترجیح دهند .

سوله ارزان را می توان در هر کاربری و شرایطی اعم از صنعتی , کارگاهی , کشاورزی , نمایشگاهی , تعمیرگاهی و .. مورد استفاده قرار داد البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که قیمت سوله ها به دلیل روش ساختی که دارند ارزان است نه کیفیت پایین سازه , بسیاری بر این باور هستند که سوله ها به دلیل قیمت پایین از کیفیت و استحکام پایینی برخوردار هستند به همین دلیل هم از خرید این نوع سازه های پرقدرت و مستحکم سر باز می زنند که این باور غلطی است در ادامه دلایل قیمت ارزان سوله ها را شرح خواهیم داد

شرکت مهندسی کلیدر سوله بزرگترین شرکت ساختمانی می باشد که در زمینه سوله سازی فعالیت دارد که با سابقه بیش از ۲۰ سال می باشد. شماره تماس:09120512001

ساخت سوله ارزان

ساخت سوله ارزان روش ساخت متفاوتی دارد , سوله هایی که در قدیم ساخته می شدند قیمت بالایی داشتند اگرچه از استحکام و کیفیت مطلوبی برخوردار بودند اما به دلیل وزن بالای این سازه ها هزینه بیش تری در این باره صرف می شد .

اما امروزه با استفاده از روش های جدید سوله ارزانی قیمت ساخته می شود این نوع سوله ها دارای وزن بسیار سبکی هستند و ساخت آن ها با علم روز سوله سازی عجین شده است از این رو از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند .

در ساخت سوله از بهترین متریال و هم چنین تجهیزات استفاده شده است , تجهیزاتی که سرعت ساخت سازه ها را تا حد زیادی افزایش و هزینه های جاری را کاهش می دهند امروزه در بسیاری از شرکت های سوله سازی به جای استفاده از روش های پرهزینه و سنگین قدیمی از روش ها و متدهای به روز و جدیدی استفاده می شود که کیفیت سازه ها را افزایش و قیمت را کاهش می دهند .

برای اطمینان از این موضوع که کیفیت سوله قیمت مطلوب است لازم است در ابتدا بررسی های لازم به جهت اعتبار شرکت سوله سازی انجام شود پس از حصول اطمینان می توان سازه ای باکیفیت و در عین حال ارزان قیمت تهیه کرد .

شرکت های سوله سازی مجاز و معتبر از بهترین متریال و تجهیزات برای ساخت سوله های ارزان قیمت استفاده می کنند و ضمانت محصولات هم از اهمیت زیادی برخوردار است که شرکت سوله سازی با در اختیار گذاشتن دفترچه محاسبات سوله کیفیت سازه خود را تضمین می نماید .

تذکر مهم : تمام سازه هایی که در انواع کاربری در شرکت مهندسی کلیدر ساخته می شوند تماما خریداری شده از کارخانه فولاد مبارکه اصفهان ( فولاد نو ) میباشند این را هم باید گفت که تمام آیین نامه نظام مهندسی در طراحی و ساخت سوله اجرا می شود در نهایت سازه ای سبک و با قیمت مناسب تحویل شما قرار داده می شود.

هزینه ساخت سوله ارزان
شرکت مهندسی کلیدر با علمی که در زمینه ساخت سوله ارزان دارد هزینه ساخت سوله را به حد پایین آورده

سپاس ازت رفیق، امتیازات 5
بدون دیدگاه برای ساخت سوله ارزان

شما هم میتوانیدر در مورد این مقاله نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ، لطفا تمام کادرها را با دقت پر کنید و در نهایت ارسال دیدگاه را بزنید .