به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
بروزرسانی شده در 6 آذر, 1399
قیمت اجرای فونداسیون سوله

آنچه در این مقاله می خوانید

قبل از اینکه این مقاله را با شما شروع کنیم به خواندن باید گفت خیلی از ما به اشتباه تیتر اول این مقاله را مینویسیم طرز نوشتن صحیح آن فنداسیون سوله است نه فونداسیون

فنداسیون سوله یا زیر سازی سوله

در سوله سازی اجرای فنونداسیون سوله ( فنداسیون سوله ) یکی از کارهای کلیدی و بسیار مهم است زیرا در روند نصب سوله خیلی وابستگی دارد برای همین هم باید زیر نظر متخصص این امر انجام شود.

دیگر مثل قدیم نیست فنداسیون سوله اجرا شود آهن آلات به محل آمده و آنجا عملیات جوشکاری انجام شود.

قیمت اجرای فونداسیون سوله
اجرای فونداسیون سوله ( فنداسیون سوله ) در شهر بم

فونداسیون سوله صنعتی ( فنداسیون سوله صنعتی )

در قدیم سوله های صنعتی که ساخت میشدند به صورت سنتی بودند و قیمت های ساخت آنها بسیار گران بود متناسب با ابعاد فنداسیون آن بسیار بزرگ و گران تمام میشد.

ابعاد فونداسیون سوله ( ابعاد فنداسیون سوله )

در کلیدر سوله برای بهینه کردن فنداسیون و قیمت آن متخصصین کلیدر سوله با توجه به علم روز سبک سازی هایی را انجام داده اند که هم ابعاد و میلگردهای مصرفی را به طور آگاهانه ای بهینه کرده که مقاومت آن کم نشود ولی در عوض قیمت آن به طور چشمگیری پایین آمده است.

قیمت اجرای فنداسیون سوله

اجرای فنداسیون سوله سبک قیمت بسیار پایین و مقاومت بسیار بالا و تاییدیه نظام مهندسی را دارد که کلیدر سوله بیش از هزاران اجرای پروژه در سرتاسر ایران بویژه خارج از کشور انجام داده است. برای خرید سوله با این شماره می توانید تماس بگیرید.

09120512001

اشتراک گذاری

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp

8 پاسخ

  1. خیلی عالی است که فنداسیون سوله هم ارزان بتونیم اجرا کنیم که مقاومت هم پایین نیاد مورد تایید باشه

    1. بله دوست گرامی در کلیدر سوله فنداسیون سوله به نحوی طراحی میشوند هم مقرون بصرفه باشد و هم از مقاومت آن کاسته نشود بیشتر کارفرماهای ما خدا را شاکریم که از همه لحاظ از کلیدر سوله راضی هستند.

    2. سلام بله دوست عزیز در کلیدر سوله با توجه به دانش و علم همه طراحی ها و سبک سازی ها صورت می پذیرد در نهایت طراحی هایی که انجام می گیر از نظر مقاومت ، مقاومت بسیار بالایی دارند دارای تاییدیه نظام مهندسی هستند و در نهایت سبک تر می باشند.

  2. خیلی ممنون بابت مقاله خوبتون اینطور که من متوجه شدم فنداسیون سوله هایی که میسازید ارزانتر از سوله های دیگه درمی اد؟

    1. سلام بله دوست عزیز شرکت مهندسی کلیدر سوله افرادی در آن هستند که با بهترین مدارک تحصیلی از بهترین دانشگاه و برترین مدارک علمی را دارند طراحی هایی که صورت می گیرد بر پایه ایمنی و مقاومت است کنار آن از علم کمک گرفته می شود و سبک سازی حتی در طراحی فنداسیون انجام می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *