آنچه در این مقاله می خوانید

قبل از اینکه این مقاله را با شما شروع کنیم به خواندن باید گفت خیلی از ما به اشتباه تیتر اول این مقاله را مینویسیم طرز نوشتن صحیح آن فنداسیون سوله است نه فونداسیون

فنداسیون سوله یا زیر سازی سوله

در سوله سازی اجرای فنونداسیون سوله ( فنداسیون سوله ) یکی از کارهای کلیدی و بسیار مهم است زیرا در روند نصب سوله خیلی وابستگی دارد برای همین هم باید زیر نظر متخصص این امر انجام شود.

دیگر مثل قدیم نیست فنداسیون سوله اجرا شود آهن آلات به محل آمده و آنجا عملیات جوشکاری انجام شود.

قیمت اجرای فونداسیون سوله
اجرای فونداسیون سوله ( فنداسیون سوله ) در شهر بم

فونداسیون سوله صنعتی ( فنداسیون سوله صنعتی )

در قدیم سوله های صنعتی که ساخت میشدند به صورت سنتی بودند و قیمت های ساخت آنها بسیار گران بود متناسب با ابعاد فنداسیون آن بسیار بزرگ و گران تمام میشد.

ابعاد فونداسیون سوله ( ابعاد فنداسیون سوله )

در کلیدر سوله برای بهینه کردن فنداسیون و قیمت آن متخصصین کلیدر سوله با توجه به علم روز سبک سازی هایی را انجام داده اند که هم ابعاد و میلگردهای مصرفی را به طور آگاهانه ای بهینه کرده که مقاومت آن کم نشود ولی در عوض قیمت آن به طور چشمگیری پایین آمده است.

قیمت اجرای فنداسیون سوله

اجرای فنداسیون سوله سبک قیمت بسیار پایین و مقاومت بسیار بالا و تاییدیه نظام مهندسی را دارد که کلیدر سوله بیش از هزاران اجرای پروژه در سرتاسر ایران بویژه خارج از کشور انجام داده است. برای خرید سوله با این شماره می توانید تماس بگیرید.

09120512001

هزینه فونداسیون سوله

همانطور که در بالا اشاره کردیم در کلیدر سوله سازه ها طوری طراحی میشوند تا هم سوله مقاوم باشد و هم هزینه فونداسیون سوله آن به نصف کاهش یابد .

در قدیم سوله های سنتی  طوری طراحی میشدند که هم وزن سوله و فونداسیون آن بالا بود. خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی شرکت ما توانسته گام های مثبت برداشته علم نوین که مورد تایید نظام مهندسی و مراجع ذیصلاح میباشد را انجام دهد.

امتیاز دهید