ایران - خراسان رضوی - سبزوار
  • 29 تیر, 1402
  • پشتیبان سایت
  • بدون دیدگاه

هزینه احداث سوله

اهمیت هزینه ساخت سوله در بخش صنعت کشور از آنجا آشکار می شود که بخش های مختلف بدنه صنعت اعم از صنایع سبک و سنگین از یک سو و کارخانه های صنعتی از سوی دیگر به فضای فیزیکی مناسب برای فعالیت نیاز دارند.

این باید برای تمامی نیازهایگروه های صنعتی، برای چیدمان بهینه ماشین آلات و تجهیزات را مهیا کند و در آخر روش مناسبی را برای افتتاح خط تولید فراهم کند.

اینها نیازهای انکارناپذیر یک واحد صنعتی یا تولیدی است که باید به آنها پاسخ داده شود. اما سوال اینجاست که مدیران این شرکت ها تا چه اندازه می توانند هزینه ساخت کلبه را تامین کنند.

شرکت مهندسی کلیدر سوله سازنده سوله با انواع کاربری در تمام نقاط ایران می باشد.

استعلام هزینه احداث سوله

پس از شکل گیری نیاز به سوله و تعیین عناصر اساسی ساخت سوله، اولین قدم استعلام هزینه ساخت سوله است. روال معمول در این خصوص برگزاری جلسات تک به تک بین صاحب کسب و کار پروژه به عنوان متقاضی سوله و نمایندگان یک شرکت معتبر سوله سازی به عنوان پیمانکار پروژه می باشد.

مقاله مرتبط: آنچه در مورد سوله-خرید سوله-قیمت سوله بدانید

اولین جلسه معمولاً صرف بررسی کلی می شود، از جمله مختصات سایت، ویژگی های زمین، برنامه زمانی مورد انتظار مشتری و استفاده از سوله. در این جلسه علاوه بر آشنایی اولیه ای که بین خریدار و فروشنده ایجاد می شود.

آگاهی سازنده نسبت به نیازهای مشتری افزایش می یابد که این خود نکته بسیار مثبتی است و منجر به برآورد اولیه هزینه ساخت می شود. 

عکس سوله

این زمانی است که در برگزاری جلسات وقفه ای ایجاد می شود تا نوبت سازنده سوله آغاز شود. مهندسان شرکت مهندسی کلیدر سوله بازدید اولیه از محل نصب سوله و بررسی شرایط صحرایی را انجام می دهند.

و نتایج به واحد نقشه کشی گزارش می شود. بر اساس اطلاعات دریافتی، دو یا چند طرح اولیه برای استفاده از سوله مربوطه تهیه می شود تا در جلسات آتی به آن مراجعه شود.

هزینه ساخت سوله در جلسه دوم یا سوم به طور جدی استعلام می شود که به صورت دقیق و مستند توسط شرکت سازنده سوله به اطلاع کارفرما می رسد. محاسبات مساحت سوله و تعیین دقیق نوع مصالح مصرفی از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسات می باشد.

برای احداث انواع سوله با قیمت نصف قیمت سوله های سنتی با ما در ارتباط باشید. شماره تماس: 09120512001

عوامل موثر در هزینه احداث سوله

کاهش هزینه ها، حتی به مقدار کم، طبیعتاً رضایت مدیران شاغل در بخش صنعت و تولید را جلب می کند. البته هیچ مدیری به راحتی فرصت طلایی خرید سوله ارزان را از دست نمی دهد! بنابراین با مدیریت هر قسمت از پروژه که می تواند ریال بیشتری در پروژه صرفه جویی کند، طبیعی است که توجه بیشتری به این قسمت شود.

شرکت مهندسی کلیدر سوله بزرگترین شرکت ساختمانی می باشد که در زمینه سوله سازی فعالیت دارد که با سابقه بیش از ۲۰ سال می باشد. شماره تماس:09120512001

سپاس ازت رفیق، امتیازات 5
بدون دیدگاه برای هزینه احداث سوله

شما هم میتوانیدر در مورد این مقاله نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ، لطفا تمام کادرها را با دقت پر کنید و در نهایت ارسال دیدگاه را بزنید .