ایران - خراسان رضوی - سبزوار
  • 8 تیر, 1401
  • پشتیبان سایت
  • بدون دیدگاه

هزینه ساخت گاوداری 1000 راسی

ساخت سوله گاوداری

امروزه ساخت سوله گاوداری با گذشته تغییرات زیادی داشته است و همچنین با توجه به نوع ساخت و نوع ابعادی که به صورت سوله سبک ساخته می شود که از نظر هزینه و مقرون به صرفه تر خواهد بود.

کیفیت عملکرد و افزایش راندمان دام که هم در پرواربندی و هم در لبنیات و هم در بحث نگهداری و تغذیه بسیار بالاتر است که باعث کاهش هزینه ها می شود.

شرکت مهندسی کلیدر سوله با توجه به متخصصینی که در آن حضور دارند با دانش علمی و فنی خود توانسته اند سبک ترین سوله های گاوداری صنعتی که از طرف سازمان نظام های مهندسی کشور مورد تایید می باشد را طراحی کنند.

قیمت ساخت سوله گاوداری

قیمت سوله گاوداری

یکی از ابعاد بهینه که به طور قابل توجهی بر قیمت ساخت سوله گاوداری تأثیر می گذارد و هزینه های ساخت و ساز در حین بهره برداری را کاهش می دهد، دهانه 32 متری است که آن هم می توانید به صورت فری استایل انجام دهید.

یکی دیگر از عواملی که باعث کاهش قیمت سوله گاوداری می شود استفاده از ستون های وسط سالن است که با توجه به ساخت راهرو باعث کاهش وزن، کاهش هزینه های ساخت انبار و کاهش هزینه ها در حین بهره برداری می شود.

یکی از ویژگی های سوله های گاوداری، ابعاد آنهاست. این سوله ها با مساحت نسبتاً وسیعی ساخته شده اند تا فضای کافی برای نصب تجهیزات و پرورش دام فراهم شود.

یکی دیگر از ویژگی های این نوع سوله های گاوداری استحکام آن است. استفاده از مصالح مرغوب و ساخت سوله ها باید توسط علم و تجهیزات مدرن انجام شود.

متراژ مناسب گاوداری

گاو شیری

گاو شیری فری استایل

گوساله پرواری

گاو شیری دورگ

انواع سوله های گاوداری

سوله گاوداری فضایی

سوله گاوداری فری استایل

با توجه به ابعاد بالا گفته شده می توانید سوله های سرپوشیده بسیار ارزان و مقاوم را بسازید .

 

برای احداث سوله گاوداری با قیمت نصف قیمت سوله های سنتی با ما در ارتباط باشید. شماره تماس: 09120512001

به این مقاله چه امتیازی میدی؟
بدون دیدگاه برای هزینه ساخت گاوداری 1000 راسی

شما هم میتوانیدر در مورد این مقاله نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد ، لطفا تمام کادرها را با دقت پر کنید و در نهایت ارسال دیدگاه را بزنید .